KURS – ŚWIADOMY ODDECH

Bycie świadomym oddechu odwraca uwagę od myśli i tworzy przestrzeń, a to oznacza że jest to klucz do wewnętrznej przemiany. Fakt, że oddech nie posiada formy jest jednym z powodów generowania świadomości. Jest kluczem do samodzielnego nastrojenia ciała i umysłu.

W naszym życiu poziom stresu osiąga tak wysoki pułap aż tracimy zdolność do normalnego funkcjonowania i oceny sytuacji. Rzetelnie wykonywane ćwiczenia oddechowe regenerują układ nerwowy. To wspaniała wiadomość dla wszystkich nadwrażliwych osób, którym ciężko zapanować nad własnymi emocjami i reakcjami ciała, nawet w lekkim stresie. Świadomy oddech jako sposób na wspaniały relaks, regenerację, poczucie ulgi oraz równowagę hormonalną, stymuluje i przyspiesza procesy oczyszczenia organizmu z toksyn. Nawet pojedyncze sesje relaksacyjnych technik oddychania, oddychanie stymulujące, liczenie oddechów czy oddychanie brzuszne przynoszą widoczne i pożądane zmiany. Osoby praktykujące jogę stosują pranajamę – technikę oddechową, która dostarcza sił życiowych i oczyszcza ciało z toksyn. Kontrola oddechu jest elementem pracy nad sobą, ścieżką prowadzącą do poznania własnej istoty i doskonałości wewnętrznej. Techniki oddechowe są nieodłączną częścią duchowych praktyk. W klasycznym ujęciu są drogą rozwoju duchowego prowadzącą do głębokiej mistyki i cennych doświadczeń. Nie prowadzą do ucieczki od rzeczywistości lecz nadają życiu głębszy sens i prawidłowe jego rozumienie. Świadomy oddech to naturalny rytm oddechu a to oznacza energię życia.


Kiedy jesteś zestresowany lub czujesz lęk z pomocą mogą przyjść proste techniki oddechowe i uwolnienie się od ograniczających i nieefektywnych wzorców życia i funkcjonowania. Nauczysz się prawidłowej sztuki oddychania z afirmacjami i medytacjami, gdyż właśnie to sprawia że umysł koncentruje się na pozytywnych skutkach uwolnienia. Jest najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą rozwiązywania problemów, często sięgających korzeniami daleko wstecz. Z okresów życia, których nie pamiętamy świadomie. Praktyka świadomego oddechu pokazuje, że ciągły płynny łączony oddech usuwa wszelkie psychotraumy, stresy, depresje, frustracje, drobne i poważne dolegliwości, stłumione emocje oraz negatywne masy myślowe. Kiedy energia życia napełnia całego człowieka, nie pozostaje już w nas miejsca dla żadnych negatywnych sił i energii, które też zostają usunięte. To ma swój praktyczny wymiar, ponieważ warto, dzięki technikom świadomego oddechu, tworzyć nowy fundament, na którym chce się oprzeć całe życie. Warto je rozpamiętywać i zmieniać na zupełnie świadome decyzje, budując swoje życie na solidnym fundamencie mądrości, w doskonałej harmonii.


Podczas kursu nauczysz się świadomie i w zgodzie ze swoim organizmem, spontanicznie przypomnisz sobie naturalny rytm oddechu. Nabierzesz prawidłowych nawyków oddechowych i odnajdziesz przyjemność w pełnym, życiodajnym oddechu. Świadomy oddech to świadome życie. Wydłużając oddech – przedłużasz swoje życie.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: 500 280 080 lub akademiamistyki@interia.eu

 

 

KURS – MEDYCYNA ENERGETYCZNA

Ćwiczenia i praktyki uzdrawiające Jogi Mistrza Uzdrowienia służą przywróceniu harmonii w ciele i umyśle człowieka, wytwarzając stan dobrego zdrowia i pomyślności.

Joga oznacza pojednanie wszystkich części i aspektów ludzkiej osoby w jedną całość. Joga Zdrowia i Długowieczności to synchronizacja wszystkich organów psychicznych i fizycznych ludzkiej osoby tak pomiędzy sobą wzajemnie jak i z Wielkim Duchem i Życiem Uniwersalnym. Uzdrawiająca duchowa moc jest magnetyczną siłą, która dostraja nas do stanu wewnętrznej harmonii i piękna, dobrego zdrowia psychicznego i somatycznego, przynosząc pomyślność, przyjemność i powodzenie oraz dobrobyt, jako efekty procesu uzdrawiania. Długowieczność i brak chorób oraz dolegliwości to owoce należytej i głębokiej praktyki Jogi Mistrza Uzdrowienia kultywowanej z należytym zaangażowaniem i oddaniem. Sztuka duchowego uzdrawiania  opiera się o metody stosowane przez duchowych Uzdrowicieli ludzkości we wszystkich epokach i we wszystkich tradycjach duchowych

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: 500 280 080 lub akademiamistyki@interia.eu